29 lipca, 2025

Relacja z wakacyjnego spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki

Za nami wakacyjne spotkanie Dyskusyjne Kluby Książki. Tym razem pokusiłyśmy się o przeczytanie i dyskusję na temat twórczości Sylwia Chutnik, którą we wrześniu będziemy gościć w Miejska Biblioteka Publiczna w Otwocku. „W krainie czarów” to zbiór opowiadań o zwyczajnych ludziach, najczęściej kobietach, o samotności, śmierci, wyobcowaniu, bólu. Przygniata nas w nich proza życia. „Jolanta” – …