8 marca w Bibliotece

Kto wieczorem 8 marca odwiedził Filię nr 6, ten zapewne bawił się doskonale, bowiem bibliotekę odwiedziły niesamowite kobiety: Anita Kantor z AroMatki – Poczuj olejki eteryczne – pasjonatka aromatycznych olejków, Żaneta Kornatowska – trenerka fitness motywująca do sportowego stylu życia, organizatorka akcji charytatywnych (najbliższe wydarzenie 25 marca. Więcej informacji na Zakręceni na pomaganie .ZAKRĘĆ HULA-HOP dla JOVITY , Monika Bieńkowska – dietetyczka, miłośniczka zdrowego odżywiania i dobrej książki, Ewa Piekut – artystka fotograf Sesje kobiece, która w swoich pracach wydobywa z kobiet ich wewnętrzne piękno oraz Agnieszka Stefaniuk – znana instagramerka (ponad 37 k obserwujących), autorka książki „Jak to ogarnąć” i bloga www.familyfumbymum.pl. Każda z Pań opowiedziała swoją historię o tym, jak odkryła swoją pasję, co kocha w byciu kobietą i dlaczego praca z innymi kobietami może dawać ogromną satysfakcję.

Było radośnie, inspirująco, pachnąco i słodko. ☕️