Konkurs plastyczny z okazji Światowego Dnia Czytania Tolkiena

Dnia 25 marca obchodzony jest Światowy Dzień Czytania Tolkiena – mistrza fantasy, autora takich klasyków literatury jak „Władca Pierścieni” czy „Hobbit, czyli tam i z powrotem”.

Z tej okazji Filia Nr4 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Otwocku we współpracy z biblioteką szkolną Szkoły Podstawowej Nr 8 w Otwocku ogłasza Konkurs plastyczny poświęcony książce Johna Ronalda Reuela Tolkiena pt. „Hobbit, czyli tam i z powrotem”.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas 4-8 szkoły podstawowej.

Celem konkursu jest popularyzacja książki sławnego pisarza angielskiego
J. R. R. Tolkiena.

Najlepsze prace wykonane przez uczniów zostaną nagrodzone i wykorzystane do teatrzyku obrazkowego kamishibai.

Regulamin konkursu dostępny w Załączniku, w Filii Nr 4 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Otwocku, w bibliotece szkolnej Szkoły Podstawowej Nr 8 oraz na stronie SP8–w zakładce: „Z życia biblioteki”

Zapraszamy uczniów do licznego udziału w Konkursie.