Projekt zakończony

Projektowanie i realizacja serwisów internetowych oraz gier mobilnych – II etap projektu #Siećnakulturę w podregionie warszawskim wschodnim realizowany przez Miejska Biblioteka Publiczna w Otwocku już za nami. Dnia 10 marca 2022 r. w Czytelni dla Dzieci i Młodzieży uczestnicy szkolenia otrzymali zaświadczenia o ukończeniu warsztatów. Młodzież z otwockich szkół, uczestnicząca w cyklu 16 spotkań realizowanych w ramach projektu po raz pierwszy od maja 2021 r. miała okazję spotkać się na żywo i porozmawiać o swoich doświadczeniach jakie zdobyła podczas wspólnych zajęć. Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie nadal się rozwijać Wszystkim uczestnikom warsztatów serdecznie dziękujemy.

Wiadomość z ostatniej chwili! Dziś Biblioteka otrzymała świeżutkie laptopy i tablet w ramach powyższego projektu. Z satysfakcją możemy się pochwalić, że nasza młodzież ma w tym swój udział. Dziękujemy!