Spektakl “Wolna Polska w słowie i pieśni”

Wielkimi krokami zbliża się premiera spektaklu “Wolna Polska w słowie i pieśni”, realizowanego w ramach Programu Dotacyjnego Niepodległa 2021. W ramach wspólnego świętowania zaprezentujemy Państwu spektakl artystyczny, przybliżający historię drogi Polaków do wolności w spuściźnie literackiej i muzycznej. To wyjątkowe widowisko słowno-muzyczno-taneczne w wykonaniu międzypokoleniowej grupy mieszkańców. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Bilety wstępu do odbioru w kasie Teatr im. Stefana Jaracza w Otwocku. Spektakl będzie również transmitowany on line na fanpage Otwock, miasto z dobrym klimatem.

Organizatorzy i Partnerzy wydarzenia: Miejska Biblioteka Publiczna w Otwocku, Otwock, miasto z dobrym klimatem, Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku.

Projekt plakatu: Klara Kantorowicz, Foto: Andrzej Bigos