Biblioteka ogłasza nabór do spektaklu patriotycznego

Miło nam poinformować, że Miejska Biblioteka Publiczna w Otwocku otrzymała dofinansowanie w Programie Dotacyjnym „Niepodległa” 2021.

W ramach wspólnego świętowania rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości zaprezentujemy spektakl artystyczny „Wolna Polska w słowie i pieśni”, przybliżający publiczności historię drogi do wolności w spuściźnie literackiej i muzycznej. To wyjątkowe widowisko słowno-muzyczno-taneczne w wykonaniu międzypokoleniowej grupy mieszkańców poprzedzą warsztaty literackie. Premiera spektaklu odbędzie się 11 listopada 2021 roku i będzie ukoronowaniem miejskich obchodów związanych z rocznicą.

Już teraz zapraszamy chętnych do udziału w spektaklu.
Masz od 5 do 105 lat? Śpiewasz, tańczysz, recytujesz, grasz na instrumencie, występujesz w zespole artystycznym? Wesprzyj naszą inicjatywę swoim talentem.

Zgłoszenia przyjmujemy pod nr 500 337 562 lub na adres e-mail: biblioteka@bibliotekaotwock.pl

Projekt „Wolna Polska w słowie i pieśni” dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”