Ferie zimowe w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży 10-21.02.2020

W czasie ferii dzieci mogły skorzystać z bogatej oferty spędzenia wolnego czasu w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży przy ul. Andriollego. Każdy z uczestników mógł wybrać coś dla siebie. Łącznie z oferty biblioteki skorzystały 33 osoby w wieku od 3 do 12 lat. Dzieci kolorowały zimowe ilustracje, rozwiązywały krzyżówki, wzięły udział w konkursie plastycznym „Mój pies, mój kot”, zrobiły walentynkowe zakładki do książek, przystąpiły do sprawdzianu polegającego na wyszukaniu błędów w przygotowanym tekście z okazji Dnia Języka Ojczystego, grały w gry planszowe lub układały puzzle.

Za udział w zajęciach podczas ferii dzieci otrzymały drobne upominki i słodycze.

Poniżej fotorelacja z ferii w naszej bibliotece przedstawiająca niektórych uczestników w trakcie zajęć oraz wystawę prac konkursowych.