Wystawa w Filii nr 4

Dzięki uprzejmości Szkoła Podstawowa nr 8 im. Gen. Juliana Filipowicza w Otwocku od maja 2023 r. dysponujemy powierzchnią wystawienniczą w łączniku obok Filii Nr 4 ul. Żeromskiego 235 Miejska Biblioteka Publiczna w Otwocku.

Obecnie można podziwiać wystawę Pani Emilia Dziubak ilustracje – polskiej ilustratorki i autorki książek dla dzieci. Wystawa przedstawia ilustracje pochodzące z książki Martina Widmarka pt. „Tyczka w Krainie Szczęścia”, Wydawnictwa Mamania. Pani Emilia Dziubak w 2010 roku ukończyła studia na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. W swoim dorobku, jako autorka lub współautorka posiada ponad 50 książek dla dzieci. Należy do ścisłej czołówki ilustratorów polskich młodego pokolenia. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy.