„KAMPANIE ONLINE NA RZECZ CZYTELNICTWA MŁODZIEŻY”

Młodzież dla kultury, kultura dla młodzieży
Zapraszamy młodzież w wieku 12-17 lat do udziału w projekcie

Z radością informujemy, że Miejska Biblioteka Publiczna w Otwocku zakwalifikowała się do projektu „Kampanie online na rzecz czytelnictwa młodzieży”. Projekt ten realizowany  przez Fundację Civis Polonus z Warszawy, dofinansowany jest ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci”.

Celem kampanii jest powołanie grupy ludzi, którzy będą naszymi wolontariuszami, łącznikami z biblioteką w swoim środowisku.
Do udziału w projekcie serdecznie zapraszamy młodzież w wieku 12-17 lat.
Stworzona przy bibliotece grupa ekspertów w tematach dotyczących problemów młodzieży, pomoże nam zidentyfikować najważniejsze zainteresowania młodych ludzi, zaproponuje najlepsze sposoby dotarcia do nich oraz będzie dla biblioteki wsparciem w doborze literatury młodzieżowej.

Zgłoszenia oraz szczegółowe informacje na temat projektu:
MBP dla Dzieci i Młodzieży, przy ul. Andriollego 45
tel. (22) 779-29-22